Про компанію

Сучасний автомобільний центр «КОЛОС-АВТО» є офіційним дилером FORD в Черкаській області. Працює на автомобільному ринку Черкащини з 2005 року. Основним видом діяльності є продаж нових автомобілів Ford, гарантійне та технічне обслуговування, шиномонтаж, продаж оригінальних запчастин, аксесуарів, автошин та автокосметики.

1620906482310.jpg

Сучасний та просторий автосалон Ford, компанії «КОЛОС-АВТО», розташований за адресою Смілянська, 153, у Черкасах. У шоурумі салону вільно розміщуються 9 автомобілів з модельного ряду Ford. Також на території салону є приймальня сервісу з відділом продажу оригінальних аксесуарів і куточок, де Ви зможете комфортно відпочити, чекаючи на своє авто.

1620906482305.jpg

Сервіс «КОЛОС-АВТО» налічує 5 постів, включно з постами мийки, кузовних робіт. Команда станції технічного обслуговування складається зі  фахівців, які завжди готові допомогти Вам усунути будь-які технічні несправності Вашого авто. В нашому автосалоні Ви можете постійно розраховувати на акційні знижки та спеціальніні сезонні пропозиції.

2019_FORD_KUGA_LANE_CENTERING_ASSIST-LOW.jpg

Допомога на дорозі

Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford компанії «КОЛОС-АВТО», Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми  допомоги на дорозі. І тепер, при нестачі пального, технічній несправності чи ДТП, недалеко від Вашого дому, чи в одній з 50 країн Європи ― FordAssistance безкоштовно надасть термінову допомогу.

 

Спробуй Ford

Замовити тест-драйв можна тут або за телефоном +38 067 405 31 38. Ми завжди раді Вам.

Open Chat