Стартували продажі абсолютно нового кросовера Ford Puma

Новий компактний кросовер Ford Puma вже в Україні. Новий виразний дизайн екстер’єру та кращі в класі можливості для перевезення багажу, поєднуються з досконалими сучасними технологіями допомоги водієві. 

Завдяки своїм пропорціям компактний кросовер вирізняється збільшеним кліренсом, що дає змогу водієві почуватися впевненіше під час руху.

Харизматичний новий Ford Puma пропонує привабливі пропорції SUV; універсальний багажний відсік, максимальний об’єм якого становить 456 л, включно з інноваційним рішенням Ford MegaBox; технології, що зміцнюють відчуття впевненості, а також преміальні функції забезпечення комфорту, зокрема вперше представлені в цьому сегменті сидіння з підтримкою спини та функцією масажу.

Ford Puma отримав цілий ряд інноваційних функцій, покликаних підвищити рівень насолоди від водіння. Це, зокрема, система вибору режимів керування та комплекс технологій Ford Co-Pilot360 із вражаючими можливостями, що разом здатні керувати прискоренням, гальмуванням і навіть брати на себе керування автомобілем. До їх переліку належать адаптивний круїз-контроль, система передаварійного гальмування Pre-Collision Assist, які пильно стежать за дорогою попереду й попереджають вас про потенційні загрози.

Цілий ряд продуманих функцій та інноваційних технологій забезпечують цілковитий контроль. Від цифрової панелі приладів з діагоналлю 12,3 дюйма та високотехнологічного сенсорного екрана діагоналлю 8 дюймів до комплексу додаткових сервісів і функцій, доступних за допомогою мультимедійної системи SYNC 3 — кожен елемент створений для того, щоб зробити водіння якомога легшим і приємнішим. Система підтримує технології Apple CarPlay та Android Auto, а за допомогою AppLink ви зможете отримати доступ до деяких зі своїх улюблених додатків для смартфона.

2019_FORD_PUMA_ST-Line_19е.jpg

Від попередження про потенційну небезпеку зіткнення, до інтелектуальних систем, які допоможуть вам зберегти належне зчеплення та стійкість: ваша безпека — наша турбота. Ось чому стандартна комплектація Ford Puma включає інтелектуальні допоміжні технології, розроблені для того, щоб надати вам, вашій родині та іншим учасникам дорожнього руху максимальний захист

Для забезпечення індивідуальних вражень від керування за допомогою системи вибору режимів керування ви можете змінювати налаштування рульового управління і навіть модифікувати алгоритм перемикання передач відповідно до власного стилю водіння. Доступні п’ять різних режимів: Normal (Звичайний), Eco (Екологічний), Sport (Спортивний), Slippery (Слизька поверхня) і Trail (Колія). Ключова інформація відображається на 12,3-дюймовій цифровій панелі приладів, яка змінює унікальні колірні теми відповідно до обраного режиму руху.

Унікальний композиційний центр салону Puma — нова цифрова панель приладів. Цей інтелектуальний рідкокристалічний дисплей діагоналлю 12,3 дюйма створений з використанням технології обтікання, завдяки чому форма екрана повторює вигини передньої панелі автомобіля, забезпечуючи плавність ліній інтер’єру. Інформація відображається з високою роздільною здатністю, використовуються інтуїтивно зрозумілі та легкі для сприйняття піктограми, а колір і конфігурація змінюється залежно від обраного вами режиму керування.

2019_FORD_PUMA_ST-Line_14_bags_е.jpg

Новий Ford Puma отримав 5-зірковий рейтинг безпеки від незалежного органу Euro NCAP.

 Авто доступне в Україні в чотирьох топових комплектаціях з великим переліок технологій: Titanium, Lux, St-Line і ST-Line Plus; з бензиновим двигуном 1,0 EcoBoost/125 к.с., моноприводом і АТ7.

Open Chat